Uluslararası VIII. Eğitimde Araştırmalar Kongresi

04.01.2018
633
Uluslararası VIII. Eğitimde Araştırmalar Kongresi

 

Uluslararası VIII. Eğitimde Araştırmalar Kongresi

Manisa Celal Bayar Üniversitesi ile Uluslararası Eğitim Araştırmacıları Derneği (ULEAD) arasında “Uluslararası VIII. Eğitimde Araştırmalar Kongresi”nin,  Demirci Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde ve koordinatörlüğünde yapılması konusunda bir protokol imzalandı.
8-11 Mayıs 2018 tarihlerinde, Manisa Merkez ve Demirci Eğitim Fakültesinde iki kademe halinde gerçekleştirilecek olan “Uluslararası VIII. Eğitimde Araştırmalar Kongresi” protokolü, 23 Ağustos 2017 tarihinde Rektörümüz Prof. Dr. A. Kemal Çelebi, ULEAD Başkanı Prof. Dr. Dinçay Köksal ve Demirci Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ataç tarafından imzalandı.
İmzalanan protokole göre kongrenin, Üniversitemiz Demirci Eğitim Fakültesi ile ULEAD temsilcilerinden oluşacak “Düzenleme Komitesi” tarafından belirlenecek usul, ilke, kural ve esaslar doğrultusunda organize edilmesi ve yürütülmesi planlanıyor.
Katılımcıların deneyimlerini paylaşacağı kongrede; öğretme ve öğrenme yöntemlerine, eğitim projelerine ve yeniliklere, eğitim ve araştırmaya, uygulanan yeni teknolojilere ilişkin son gelişmeler tartışılacak.
YAZAR BİLGİSİ
Rehberlik Servisi
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.