Anne-Baba ile ilgili çalışmalar

MUTLU ÇOCUK PROGRAMI
Anne-baba-çocuk etkileşimini arttırmak ve okul-aile işbirliğini güçlendirmek amaçlı bir programdır. Her ay için evde çocuk ile yapılacak etkinlikleri ve önerileri içeren yazılardan oluşur. Öğrencilerin gelişimlerini desteklemek amacı ile evde yapılan çalışmalar sınıfta paylaşılır.

Sponsor Bağlantılar

MUTLU ÇOCUK ETKİNLİK PROGRAMI
Anne-baba-çocuk etkileşimini arttırmak ve okul-aile işbirliğini güçlendirmek amaçlı bir programdır. Dört ve beş yaş grubu öğrencileri için, evde çocuk ile yapılacak etkinlikleri ve önerileri içeren yazılardan oluşur.

VELİ ETKİLEŞİM GRUP ÇALIŞMASI
İhtiyaçlar doğrultusunda yapılan veli katılımlı grup çalışmalarıdır. İletişim, uyku, yemek, cinsel gelişim başlıkları yer alabilir.

VELİ KATILIM PROGRAMI
Aile-Okul işbirliğini güçlendirmek amacıyla velilerin sınıf içi etkinliklerle katılımını sağlayan bir programdır. Öğrencilerin olumlu benlik algıları geliştirmelerine ve okula uyumlarına destek olan bir çalışmadır.

AİLE EĞİTİM REHBERİ
Velilerin farklı konularda bilgilerini zenginleştirmek, anne baba olmak ve çocuk yetiştirmek konusunda yeni yaklaşımlardan onları haberdar etmek amacıyla hazırlanır.