ALES Kitap Önerileri

Pegem Akademi Yayıncılık – Video Destekli ALES Konu Anlatımlı

Pegem Akademi Yayıncılık - Video Destekli ALES Konu Anlatımlı

Pegem Akademi Yayıncılık” tarafından hazırlanan ve Kenan Osmanoğlu ile Kerem Köker’in yazdığı “Video Destekli ALES Konu Anlatımlı” kitabı 976 sayfa sayısına sahip ve bu sayfa ile ALES’e hazırlıkta adaylara dolu dolu bir içerik sunduğu söyleyebiliriz. Kitap aynı zamanda teknolojik imkanları da içerisinde barındırarak adaylara daha etkili olmayı amaçlıyor. İçeriğinde QR kodu desteği, pegemakademi uygulaması ile ücretsiz video dersler gibi imkanlar bulunuyor.

Sponsor Bağlantılar

Yediiklim Yayınları – ALES Tamamı Çözümlü Son 7 Yıl Çıkmış Sorular

Yediiklim Yayınları - ALES Tamamı Çözümlü Son 7 Yıl Çıkmış Sorular

Yediiklim Yayınları” tarafından hazırlanan ve son 7 yıl içerisinde ALES’te çıkan yayınlanmış tüm soruları içeren kitap gerçek anlamda kaliteli bir çalışma olmuş. Toplu bir şekilde çıkmış sorulara ulaşmak isteyenler için yararlı olabileceği düşündüğümüz çıkmış sorular kitabı aynı zamanda tamamı çözümlü olmasıyla da takıldığınız sorularda çok kısa süre içerisinde çözüme ulaşmanıza imkan tanınıyor. Son olarak kitap toplamda ise 888 sayfadan oluşuyor.

Pegem Akademi Yayıncılık – ALES Soru Bankası

Pegem Akademi Yayıncılık - ALES Soru Bankası

Pegem Akademi Yayıncılık” tarafından hazırlanan ve “Kenan Osmanoğlu ile Kerem Köker’in yazdığı “ALES Soru Bankası” toplamda 840 sayfası ile adaylara birçok soru tipini tek bir kitapta görme imkanı veriyor. Güncellenmiş olan ve oldukça dolu bir içeriğe sahip soru bankasını etkili bir şekilde tamamladığınızda ALES’te oldukça yüksek sonuçlar elde edebilirsiniz.

Pegem Akademi Yayıncılık – Ezberbozan Paragraf Soru Bankası

Pegem Yayınları - Ezberbozan Paragraf Soru Bankası

Pegem Akademi Yayıncılık” tarafından hazırlanan ve Fatih Mehmet Muş‘un yazdığı “Ezberbozan Paragraf Soru Bankası” toplamda 480 sayfa ve 1730 sorudan oluşuyor. Titizlikle hazırlanan paragraf soru bankası ÖSYM’ nin sınavlarındaki Türkçe testlerinin “Türkçeyi anlama ve yorumlama gücü” üzerine olduğunu bildiği için kitapta bu tarz soruların üzerinde durulmuş. Bu kitap sayesinde Türkçeyi anlama ve yorumlama yeteneğinizi geliştirmehızlı ve anlayarak okumanıza katkı sağlamasınavlardaki Türkçe testlerini maksimum hızla ve verimle çözme imkanı kazanabilirsiniz. Kitap ÖSYM’nin soru tarzları analiz edilerek hazırlanmış ve geçmiş yıllardaki çıkmış paragraf sorularının bir bölümü konularına göre ayrılıp ilgili bölümlerin arkalarına yerleştirilmiş. Kitapta aynı zamanda kısa ve etkili konu anlatımları bulunuyor, hatta soru tiplerinin en pratik ve en verimli şekilde çözülmesine yönelik çeşitli uyarılar ve önerilere de yer verilmiş. Kitabın bir başka özelliği ise soru tiplerinin önem derecelerine göre ayrılmış olması.

Pegem Akademi Yayıncılık – ALES Tamamı Çözümlü 10 Deneme

Pegem Akademi Yayıncılık - ALES Tamamı Çözümlü 10 Deneme

Pegem Akademi Yayıncılık” tarafından ALES adayları için oldukça kaliteli hazırlanan “ALES 10’lu deneme” sayesinde kendinizi ALES öncesi sınayabilir veya çalışma süresince gelişiminizi izleyebilirsiniz. ALES’te kaliteli ve ÖSYM’ye yakın deneme bulmanın zor olduğunu düşürsek bu deneme seti ilaç gibi gelebilir.

Yargı Yayınları – ALES VIP Soru Bankası

Yargı Yayınları - ALES VIP Soru Bankası

Yargı Yayınları” tarafından hazırlanan “VIP Soru Bankası” toplamda 484 sayfadan oluşuyor ve içeriğinde yer alan çözümlü testler, tarama testleriyle de dikkat çekiyor. Bu sayede kendinizi sınava daha iyi hazırlayabilir, hatalarınızı çok daha rahat görebilirsiniz. Kitabın son olarak yeni sınav sistemine göre güncellendiğini de belirtelim.