Evimdeki Psikolog

13.08.2018
2.947
Evimdeki Psikolog

 

Psikolojik destek; en genel tanımıyla yaşamlarında zor bir dönemden geçen, mental sağlık sorunları olan ya da çeşitli psikolojik problemler nedeniyle desteğe ihtiyaç duyan kişilere bu alanda özel eğitim almış uzman psikolog ve psikolojik danışmanlar tarafından sunulan destek hizmetleridir.

Teknoloji dünyasında yaşanan hızlı dönüşümle birlikte online psikolog, online psikolojik destek gibi kavramları da sıkça duyar olduk. Çeşitli mecralarda online terapi, e-terapi, teleterapi gibi isimlerle de adlandırılan online psikolojik destek hizmetleri; ruh sağlığı alanında çalışan uzmanların danışanlarıyla internet, telefon, mail, mesajlaşma servisleri gibi telekominikasyon araçları aracılığıyla iletişim kurmalarına ve psikolojik destek seansları gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor. Lisans eğitimini üniversitelerin psikoloji bölümlerinde tamamlamış, psikolojik destek hizmetlerini bu tür mecralar aracılığıyla gerçekleştiren uzmanlara da online psikolog deniyor.

Türkiye’de halihazırda bulunan bir çok dijital online terapi platformu vardır. Bu platformlar psikolojik destek almak isteyenlere evlerinden çıkmadan destek alma alternatifi sunuyor. Türkiye’de online terapi anlamında çok yönlü hizmet sununa Evimdekipsikolog.com da bunlardan biridir.

Evimdekipsikolog.com danışanlara seçtikleri uzmandan anında ya da ileri tarihler için görüntülü, sesli ya da mesajlaşarak psikolojik destek alma seçeneklerini bir arada sunan tek platform olarak hizmet vermektedir.

Sisteki uzmanlarını incelediğimizde çoğunun uzman ve alanında uzun yıllardır psikoloji alanında çalışmalar yürüten deneyimli psikologlar olduğunu görmek ayrıca güven veriyor.

Evimdekipsikolog.com’ un en önemli özelliği danışanların kişisel gizliliklerini koruyarak psikologlarla anonim bir şekilde buluşmalarını sağlıyor olması. Seans aldığınız uzmanla sadece rumuz bilginizin paylaşması ciddi bir gizlilik önelmidir.

Bunun yanında yüz yüze seanslara göre düşük maliyetli olması da psikolojik danışmanlık hizmetinın önündeki sosyo-ekonomik engelleri ortadan kaldırmaya yönelik atılmış büyük bir adımdır.

Yapacağınız tek şey https://www.evimdekipsikolog.com/ adresine giderek uzman psikologların özgeçmişlerini incelemek ve ardından “ Hemen seansa başla “ butonuna tıklayarak görüşme şeklini seçip bilgilerinizi doldurmak. İşlemler bittiğinde sistem otomatik olarak sizi psikoloğunuza yönlendiriyor ve 45 dakikalık seansınız başlıyor.

YAZAR BİLGİSİ
Rehberlik Servisi
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.